O nas

W cichym, spokojnym zakątu Kolbuszowej, z dala od zgiełku i ciągłego pośpiechu powstał Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej MANAO – miejsce stworzone po to by nieść zdrowie, piękno, relaks i harmonię.

W kameralnej atmosferze, przy dźwiękach muzyki i blasku świec, poprzez profesjonalne masaże w aromatycznych nutach zapachowych odrodzimy Państwa zmysły i ciało.
To co nas wyróżnia to wysoki poziom usług, odprężające wnętrze oraz ceny dostępne dla każdego. Gwarantujemy wyjątkowy nastrój i atmosferę, w której pomagamy odzyskać sprawność oraz zadbać o wygląd i dobre samopoczucie. MANAO to miejsce, które zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów, szukających ukojenia bólu, wytchnienia i relaksu. Wychodzimy z założenia, że każdy człowiek powinien być postrzegany jako indywidualna jednostka o określonych potrzebach, dlatego wybierając metodę masażu zawsze dostosowujemy się do osobistych preferencji oraz wymagań klientów. U nas wszystko zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić perfekcyjną pełnię spokoju, harmonii i relaksu,.

W naszym gabinecie, do masaży i zabiegów używamy wyłącznie naturalnych preparatów.

Terapeuci

Agnieszka

Jestem magistrem fizjoterapii, masażystą. Masaż zawsze mnie fascynował, dlatego zajmuję się nim od kilku lat. Jest dla mnie czymś więcej niż tylko zawodem – stanowi moją pasję i ciągłą motywację, aby rozwijać swoje umiejętności. Za każdym razem jest to dla mnie wyjątkowe doświadczenie, a praca z ciałem drugiego człowieka daje mi niezwykłą satysfakcję. Dzięki indywidualnemu podejściu potrafię dostosować technikę masażu do potrzeb pacjenta.

Masaż jest również dziedziną, której cały czas się uczę, nieustannie doskonaląc swoje umiejętności i podnosząc swoje kwalifikacje. Intrygują mnie zabiegi relaksacyjne, zwłaszcza te o korzeniach orientalnych, które łączą ze sobą nie tylko odprężenie ciała, ale i ducha. Nie oznacza to jednak, ze ograniczam się wyłącznie do masażu relaksacyjnego. Odpowiadając na indywidualne potrzeby, stosuję również techniki masażu leczniczego m,in. klasycznego, sportowego, drenażu limfatycznego oraz terapii manualnej. Efekty mojej pracy? Harmonia  i głębokie odprężenie, które są bardzo ważne w dzisiejszym świecie, gdyż przewlekłe zmęczenie oraz stres prowadzą do wielu chorób. Moją pasją jest zdrowie i sposoby jego osiągania, jak odpowiedni styl życia, sport, a także zbilansowana dieta. Zdrowe nawyki staram się nie tylko pielęgnować we własnym życiu ale i zarażać nimi innych.