Masaż peelingujący (scrub massage)

Połączenie energetyzującego peelingu i następującego po nim relaksującego masażu ciała to prawdziwa uczta dla ciała i ducha. Taka kombinacja zapewnia nie tylko przyjemny odpoczynek, ale przede wszystkim dokładne złuszczenie i usunięcie obumarłych komórek naskórka za sprawą aromatycznych kompozycji peelingujących. W efekcie skóra nabiera zdrowego, młodego wyglądu, staje się jedwabiście gładka, miękka, odżywiona i odświeżona. Masaż zapewni także głębokie odprężenie, zredukuje stres i napięcie.  

Dostępne warianty:

Bogactwo Złota Eternal Gold

Luksusowy masaż całego ciała na bazie pielęgnującego balsamu z drobinkami złota. Odżywia i nawilża skórę, pozostawiając odrobinę złotego blasku. Idealny pełen relaks dla ciała.

Sesję piękności rozpoczyna rytuał złotym, pielęgnacyjnym nektarem, który złuszcza, wygładza i przywraca aksamitność skórze. Doznania subtelnej rozkoszy zapewni odprężający masaż nawilżającym balsamem z drobinkami złota, dając uczucie przebywania w stanie błogości. Skóra po zabiegu pozostaje odmłodzona, nawilżona oraz pełna złotego blasku.

Czarna Orchidea

Wyróżnia go zniewalający, sensualny zapach, który długo utrzymuje się na skórze
i z powodzeniem mógłby zastąpić eleganckie perfumy. Rytuał rozpoczyna się przyjemnym  peelingiem, po którym następuje masaż ciepłym masłem shea o pobudzającym, kwiatowym zapachu.