Refleksologia twarzy – japoński cosmolifting

Japoński cosmo lifting twarzy to połączenie refleksologii twarzy z masażem liftingującym. Jest to odmładzający zabieg opracowany przez Lone Sorensen, twórczyni masażu refleksologicznego, która za swoje osiągnięcia terapeutyczne została wyróżniona przez Światową Organizację Zdrowia.

Japoński Cosmo Lifting to zabieg pobudzający proces usuwania toksyn, tonizujący i ujędrniający skórę, spłycający zmarszczki głębokie. Pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę, poprawia owal twarzy. Dzięki stymulacji punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała.

Zabieg polecany jest zarówno kobietom jak i mężczyznom w każdym wieku – doskonale sprawdza się jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej.

Istotą Japońskiego cosmo liftingu twarzy jest manualny masaż mięśni w połączeniu z głębokim liftingiem i drenażem limfatycznym oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy.

Podczas zabiegu stosowane są wyłącznie organiczne olejki z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące i nawilżające jak np. olejek różany.

W efekcie Japoński Cosmolifting Twarzy to wyjątkowy masaż twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje również dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na nasz cały organizm.