Bon upominkowy

Chcesz podarować bon w prezencie? Szukasz voucherów, zaproszeń, bonów na zabiegi spa i masaże? To niewątpliwie ekskluzywny i nietuzinkowy prezent, który każdy obdarowany odbierze jako szczery gest.

Przygotowujemy elegancko opakowane i gotowe do wręczenia bony podarunkowe. Wartość bonu może być dowolna, a w zależności od ustaleń może być widoczna lub niewidoczna dla Obdarowanego. Proponujemy również zakup bonów na konkretny masaż lub zabieg.

 

Regulamin realizacji bonów upominkowych

 

Definicje:

 1. Bon upominkowy, zwany dalej Bonem – bon na określony zabieg/i lub na określoną kwotę nabywany przez Klienta Gabinetu, zwanego dalej Zamawiającym, dla osoby trzeciej, zwanej dalej Obdarowaną. Gabinet MANAO, w którym nabywany i realizowany jest Bon.
 2. Bony upoważniają do skorzystania z usług/zakupu produktów zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 3. Obdarowany zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty pod numerem telefonu Gabinetu.
 4. Bon należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu.
 5. Bon ważny jest przez 3 miesiące od momentu jego nabycia.
 6. Bony nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
 7. W przypadku, gdy wartość usługi jest niższa niż wartość Bonu, Gabinet nie jest zobowiązany do zwrotu różnicy wartości.
 8. W przypadku, gdy wartość usługi przekroczy wartość Bonu, Obdarowany dopłaca różnicę.
 9. Jeżeli Bon obejmuje zabiegi, które z powodu istnienia przeciwwskazań nie mogą zostać wykonane u Obdarowanego, istnieje możliwość ich zamiany na inne o tej samej lub podobnej wartości.
 10. Bony nie łączą się z promocjami i rabatami dostępnymi w Gabinecie.
 11. Bon może zostać zrealizowany podczas kilku wizyt w Gabinecie.
 12. Bon może być wykorzystany do zapłaty za usługi tylko i wyłącznie w okresie jego ważności.
 13. Gabinet nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie lub zniszczenie bonu.
 14. W przypadku sytuacji nie ujętych w niniejszym Regulaminie decyzje podejmuje właściciel Gabinetu.
 15. Ochrona danych osobowych:
 • Kupujący dokonując Zamówienia, zakupu i rejestracji w Sklepie wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych podanych w formularzu zamówień w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) tzw. „RODO”. Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu zawarcia, realizacji lub rozwiązania umowy sprzedaży Kart Podarunkowych i realizacji Usług.
 • Administratorem danych osobowych jest Sprzedawca, którego dane znajdują się w zakładce „kontakt” niniejszej strony internetowej.
 • Kupującemu przysługuje prawo do wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania, a także żądania usunięcia danych.
 • Kupujący może wyrazić zgodę na otrzymywanie od Sprzedawcy informacji o charakterze reklamowym i handlowym, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Odbywa się to poprzez udzielenie przez Kupującego zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (otrzymywanie newslettera, otrzymywanie informacji o rabatach, promocjach etc.)
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy.

15. Niniejszy Regulamin stanowi integralną część zakupu Bonów. Podczas dokonania zakupu i przed realizacją Bonu, Zamawiający i Obdarowany oświadczają, iż zapoznali się z jego treścią w całości i akceptują ją w całości.

Potrzebujesz bon?

Wyślij zamówienie