Rytuał Liftingujący BelViso
Nowość w naszym gabinecie!?
Autorski liftingujący masaż twarzy BelViso® to znakomita alternatywa dla masażu Kobido i chirurgii plastycznej.
Masaż BelViso® pomaga podkreślić naturalne piękno twarzy, bez konieczności stosowania wypełniaczy, botoxu czy nici liftingujących. ? Do masażu wykorzystuje się naturalne kosmetyki, które dogłębnie nawilżają, odżywiają i chronią skórę.
Masaż BelViso® przynosi efekt regeneracji i błogiego rozluźnienia. Z czasem prowadzi do zniwelowania napięć mięśniowych powodujących zmarszczki mimiczne, zmniejszenia efektów starzenia, odzyskania efektu młodej twarzy, szybszej regeneracji, naturalnego blasku – oczyszczenia skóry, usunięcia toksyn, zanieczyszczeń i martwych komórek skóry, zniwelowania nadmiernego napięcia w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy. Ma też wiele zalet zdrowotnych: reguluje energetykę całego ciała, redukuje stres, niweluje bruksizm i jego następstwa, łagodzi bóle głowy, likwiduje sztywność twarzy, regeneruje, poprawia wzrok. ??‼
Promocja! W marcu cena tego 80-minutowego Rytuału wynosi 150 zamiast 180 zł. ? Zaplanuj wizytę w Manao juz dziś ?
*System ruchów został opracowany przez Michała Golika – laureata pierwszego miejsca w międzynarodowych mistrzostwach świata w masażu w kategorii masaż twarzy.
*Zabieg dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb Klienta, przez co cały rytuał staje się naprawdę wyjątkowym przeżyciem.