Termoaktywny program wyszczuplający

Termoaktywny Zabieg na cellulit od Abyss Spa – cypryjskiej marki na której opieramy pielegnację twarzy i ciała w naszym gabinecie. To nowoczesny zabieg wyszczuplający, który skutecznie ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę i działa wyszczuplająco. Wystarczy kilka zabiegów, by zauważyć zmniejszenie obwodu ud, pośladków i brzucha.

Przy zabiegu Spa Abyss aktywowany jest proces lipolizy, który powoduje usunięcie miejscowo zgromadzonej tkanki tłuszczowej w sposób zupełnie naturalny dla organizmu.

Efekty Abyss-Spa są widoczne bardzo szybko – różnicę zauważysz już po pierwszym zabiegu. Optymalny rezultat uzyskuje się po wykonaniu serii zabiegów (3 zabiegi w odstępie tygodniowym).

Celem terapii jest:

  • redukcja grubości i gęstości podskórnej tkanki tłuszczowej poprzez aktywację procesu lipolizy;
  • wygładzenie skóry;
  • redukcja wielkości problematycznych obszarów skóry;
  • usunięcie miejscowych obrzęków
  • normalizację drenażu limfatycznego i żylnego;
  • zwiększenie napięcia i elastyczności skóry w obszarach problemowych.

Osoby posiadające cellulit włóknisty (faza 1 i 2) miejscowe złogi tłuszczu/odkładanie się tkanki tłuszczowej, spadek właściwego napięcia i elastyczności skóry powinny skorzystać z tego zabiegu!

Zalecenia odnośnie zabiegów serii

Rekomendujemy wykonywać zabieg raz na tydzień. Ilość wykonywanych serii to 2-3 razy w roku.

Jak wygląda zabieg wyszczuplający Spa-Abyss?

Zabieg zaczynamy od wykonania peelingu wybranego fragmentu ciała. Służą do tego specjalistyczne żele stymulujące limfę(limfa to płyn tkankowy, który spływa od naczyń).
Peeling przeprowadzamy bardzo intensywnie, czyli do momentu zaczerwienienia skóry. Jest to niezwykle ważna czynność, która ma istotny wpływ na dalszy przebieg zabiegu.

W kolejnym etapie wmasowujemy ampułkę ze składnikami aktywnymi. Ampułki mają w swoim składzie substancje, które przyspieszają metabolizm.
Zawarte w ampułce substancje mają działanie termogeniczne, co oznacza, że obszar zabiegowy stymulowany jest ze zdwojoną siłą poprzez zwiększoną ilość ciepła.
Ampułka w termoaktywnym zabiegu antycellulitowym zawiera również kompleks substancji, które mają na celu ujednolicenie kolorytu skóry.
Po wymasowaniu ampułki, nakładam następnie maskę termiczną z alg, która podnosi temperaturę ciała. Wpływa to na rozszerzenie naczyń krwionośnych, co z kolei ułatwia transport substancji aktywnych.
Substancje zawarte w masce pomagają usunąć obrzęki wodno – limfatyczne, a także działają detoksykująco – pomagają więc usunąć niechciane złogi.
Po zastosowaniu maski algowej zawijamy Cię w folię strech na 30 minut. Jest to konieczny krok, aby utrzymać ciepło i przedłużyć działanie składników aktywnych.
Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Nie polecamy wykonywać zabiegu w okresie wakacyjnym. Nie wiemy też jak zareaguje skóra w okresie zwiększonej podatności na alergię. Osoby wrażliwe powinny mieć ten fakt na uwadze. Należy również pamiętać, że tuż przed oraz 1-2 tygodnie po zabiegu nie można wystawiać na słońce obszarów poddawanych zabiegowi. Po zabiegu normalnym stanem jest utrzymujący się 24-72h dyskomfort – skóra jest czerwona, lekko szczypie i piecze jak po opalaniu.